Konkurs „Wyraź swoje emocje!”
15 września 2020
Zapisy na obiady
6 października 2020

Konkurs „Dbam o przyrodę nie poruszam się samochodem”

Konkurs fotograficzny „Dbam o przyrodę nie poruszam się samochodem” który trwa do 9 października 2020 r. do godz. 15.00.

Na autorów najlepszych zdjęć promujących jazdę m.in. na rowerze czy hulajnodze czekają atrakcyjne nagrody. Konkurs przeznaczony jest dla mieszkańców Torunia i powiatu toruńskiego, którzy pracują lub uczą się w Toruniu.

Aby wziąć w nim udział należy przesłać własnoręcznie wykonanie zdjęcie obrazujące różne formy poruszania się po Toruniu bez samochodu na adres: ekotorun@um.torun.pl. Konkurs przeprowadzony jest w trzech kategoriach wiekowych:

1) dla autorów zdjęć w wieku do 10 roku życia (liczy się rok osiągnięcia granicy wieku);

 2) dla autorów zdjęć w wieku od 11 roku życia do 19 roku życia (liczy się rok osiągnięcia granicy wieku);

3) dla autorów zdjęć w wieku powyżej 19 roku życia.

Więcej informacji: https://www.torun.pl/pl/pokaz-jak-mozna-poruszac-sie-bez-samochodu