Ubezpieczenia NNW uczniów w roku szkolnym 2019/2020
30 września 2019
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
5 października 2019

Rewitalizacja przyrodnicza miejsca pamięci

W pierwszą rocznicę powstania miejsca pamięci przy naszej szkole, w dniu 4 października bieżącego roku, przeprowadzono we współpracy z Nadleśnictwem Gniewkowo rewitalizację przyrodniczą tego terenu. Miejsce poświęcone jest upamiętnieniu Władysława Bagińskiego, żołnierza Błękitnej Armii poległego w Katyniu oraz jego ojca Bogusława, pierwszego burmistrza Podgórza w Wolnej Polsce. Przy pracach rewitalizacyjnych obecny był Pan Stanisław Bagiński, syn Władysława, przedstawiciele nadleśnictwa: pan Włodzimierz Pamfil i pani Agnieszka Zając oraz dyrekcja szkoły. W pracach udział wzięli harcerze i uczniowie klasy 8c, wraz z wychowawcą panią Barbarą Jabłońską.