Zebrania z rodzicami klas IV – VIII

UBEZPIECZENIA NNW UCZNIÓW w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłamy link z ubezpieczeniem dla uczniów w SP Nr 14
w Toruniu. Oferta jest na 12 miesięcy od 1 września 2019 r. do 31 sierpnia 2020 r.

Krótka instrukcja: „Jak ubezpieczyć dziecko?” Wybieramy wirtualną ofertę ubezpieczenia na stronie

i wprowadzamy  kod (numer ID): k7gbj

1. Po wpisaniu kodu wybieramy „Sprawdź ofertę”
  2. Pojawia nam się napis „Witaj, przygotowaliśmy 2 oferty ubezpieczenia szkolnego specjalnie dla Ciebie!”
  3. Pod podanym linkiem, są dwie opcje ubezpieczenia dziecka. Każdy rodzic indywidualnie wybiera tą, która mu bardziej odpowiada. Przed kliknięciem kup ubezpieczenie musimy zaakceptować oświadczenie zgody na dole strony.
  4. Pojawia nam się strona, gdzie uzupełniamy dane. Najpierw swoje, a poniżej dziecka
  5. Gdy wypełnimy na dole strony po stronie prawej jest odnośnik „dodaj osobę”.
  6. Klikamy na niego i następnie wybieramy „przejdź do podsumowania”.
  7. Standardowo pojawia nam się płatność w rożnych wariantach. Należną kwotę uiszczamy za pomocą typowej płatności elektronicznej.
  8. Po opłaceniu, każdy rodzić dostanie umowę ubezpieczenia na podany w formularzu adres mailowy

Uwaga: Numer ID klienta jest aktualny do 30 listopada. Do tego dnia można zawierać umowy. Zachęcam jednak was wszystkich do ubezpieczenia dzieci, jak najszybciej. Bardzo ważne, by użyć podany numer ID klienta. Tylko dzięki niemu wszystkie umowy będą „grupowane.

Rada Rodziców SP Nr 14

Ogólne warunki ubezpieczenia EDU PLUS