Pasowanie na świetliczanina
23 października 2017
Kiermasz Bożonarodzeniowy
18 grudnia 2017

Wizyta Św. Mikołaja

W dniu 6 grudnia w naszej świetlicy pojawił się długo oczekiwany gość – ,,prawdziwy” św. Mikołaj. Najpierw było słychać dzwoneczki pomocników  – reniferów, potem donośne „hou, hou, hou” i pojawił się on – nasz ukochany św. Mikołaj! Cała sala powitała Mikołaja głośnymi oklaskami. Gość z Dalekiej Północy wywołał wiele radości i uśmiechu na twarzach świetliczaków. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi piosenkę oraz zaprosiły go do wspólnego tańca. Podczas spotkania Mikołaj odpowiadał na trudne pytania dzieci oraz życzył wszystkim zdrowych i radosnych świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.  Dla dopełnienia radości odwiedził nas także Renifer św. Mikołaja. Ale były emocje !

Na zakończenie nasi goście obdarowali dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszymi gośćmi.