Konsultacje „Strategii RP na rzecz Młodego Pokolenia”
26 kwietnia 2021
Obóz letni organizowany przez MTKP Delfin Toruń
11 maja 2021

„BŁĘKITNY MARATON” oraz „BŁĘKITNY RAJD ROWEROWY”.

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!

Jest mi miło poinformować, że z inicjatywy Rady Rodziców w miesiącu maju zostaje ogłoszony KONKURS AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ dla wszystkich chętnych uczniów SP klas 1-8

pod hasłem:
„BŁĘKITNY MARATON” oraz „BŁĘKITNY RAJD ROWEROWY”.

W poszczególnych kategoriach wiekowych CHĘTNI UCZNIOWIE będą mogli ze sobą rywalizować biegając, maszerując, spacerując lub jeżdżąc na rowerach przez cały maj.
Rada Rodziców zaplanowała dla wszystkich uczestników zmagań okolicznościowe MEDALE oraz dla najszybszych – najbardziej wytrwałych aktywnych uczniów – NAGRODY RZECZOWE.
Akcja zaczyna się 1 maja i trwać będzie przez cały miesiąc.
Uczniowie w zależności od rocznika urodzenia będą mieli do przebycia w maju odpowiednio założony dystans „na nogach” lub „na rowerach”. Założony dystans do przebycia pokonują etapami w tyle dni w ile mogą. Wszystko odnotowywane (rejestrowane) będzie w specjalnej aplikacji na telefon, dzięki której będzie można śledzić swe codzienne poczynania, swoją aktywność.
Stare chińskie przysłowie głosi: „Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku”. Zróbmy go !
Wracajmy więc do formy i stawiajmy na aktywność fizyczną!
Zachęcajmy kolegów i koleżanki z SP 14!
Dodatkowo uhonorujemy przy tej okazji naszego patrona – którego imię oficjalnie, ostatecznie nadamy szkole 8 października 2021r. Jeżeli – w sumie – uda Wam się wspólnie pokonać dystans 6777km – to znaczy, że pokonamy odległość jaką przebyli ponad 100 lat temu ochotnicy z Ameryki – czyli żołnierze Błękitnej Armii – do Torunia.
Poniżej zamieszczone są załączniki do konkursu.
Zapraszamy! Liczymy na liczny udział !
Pozdrawiam serdecznie – w imieniu Rady Rodziców SP nr 14 oraz własnym Ireneusz Woźniak – dyrektor szkoły.

Instrukcja

Oświadczenie uczestnika