Regulamin Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 14 w Toruniu

Agnieszka Kowalewska

Numer konta Rady Rodziców w Szkole Podstawowej nr 14 – Bank Spółdzielczy

96 9511 0000 2007 0005 1158 0001

– prosimy o wpisanie w tytule imienia i nazwiska, klasy dziecka oraz za co jest płatność: składka na Radę Rodziców, składka na ksero.

Jeśli do szkoły uczęszcza rodzeństwo to prosimy o podzielenie składki na równe kwoty dla każdego z dzieci. Jeśli wpłata jest na konto, proszę podać dane wszystkich dzieci i klasy. Jeśli wpłata jest do Wychowawcy lub Skarbnika klasowego składkę 50zł dzielimy np. przy dwójce dzieci po 25zł dla każdej klasy.

Adres mailowy prezydium Rady Rodziców

rr.sp14torun@gmail.com

wnioski.rr.sp14torun@gmail.com

Ubezpieczenie NNW uczniów na rok szkolny 2023/2024 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 14 im. Błękitnej Armii w Toruniu

W roku szkolnym 2023/2024 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 14 im. Błękitnej Armii w Toruniu wybrała ofertę TUZ. Do wyboru są dwa warianty ze składkami 40 zł oraz 50 zł. Poniżej przedstawiam linki do zakupu.

Linki do ofert i zakupu ubezpieczenia:

TUZ

Atuty oferty:

• wyczynowe uprawianie sportu dla dwóch wariantów
  • opcja z pobytem w szpitalu z powodu choroby płatnym od 1 dnia pobytu pod warunkiem 3 dniowego pobytu w szpitalu
  • wysoka suma tzw. ,,świadczenia bólowego” m.in pod warunkiem 1 wizyty w placówce medycznej nie wymagające zwolnienia lekarskiego czy pobytu w szpitalu
  • pokrycie kosztów odbudowy stomatologicznej do pełnej sumy ubezpieczenia bez limitu na ząb
  • zapewniamy wsparcie, obsługę Rodziców oraz szkoły przez cały okres trwania ubezpieczenia.

Zgłoszenie roszczenia – instrukcja