Zajęcia dodatkowe i koła zainteresowań organizowane w Szkole Podstawowej Nr 14 w Toruniu

Nauczyciel Rodzaj zajęć Liczba godzin/termin realizacji
Klasy 0-3 szkoły podstawowej
Baranowska Joanna Terapia pedagogiczna – 1B i 1D

 

wtorek – 9.50-10.35 – sala logopedy

 

Baranowska Joanna Terapia pedagogiczna – 3B piątek – 10.45-11.30 – pokój nauczycielski
Bartkowska Karolina Koło językowe „Let’s learn English” środa 11.50-12.35 – s.14a(pawilon)
Bierzyńska Iwona Terapia pedagogiczna– 3D i 3E poniedziałek 8.00-8.45 – s.20(1-3)
Bierzyńska Iwona Terapia pedagogiczna– 1C i 1D poniedziałek 8.55-9.40 – s.20(1-3)
Bierzyńska Iwona Terapia pedagogiczna(zdw)– 2C środa 9.50-10.35 – s.14a(pawilon)
Bierzyńska Iwona Koło muzyczno-taneczne „Muzyką…” czwartek 8.00-8.45 – aula szkolna
Bierzyńska Iwona „Mały wolontariat-Lubimy pomagać” środa 11.10-11.40 – s.14a(pawilon)
Bierzyńska Iwona „Polonistyczna zabawa z komputerem” środa 10.35-11.05 – s.13a(pawilon)
Celmer Ewa Przygotowanie do zawodów Jestem sprawny-Sprawny miś poniedziałek – 10.45-11.30 – aula
Cieślak Wiesława Terapia pedagogiczna(zdw) – 2B

Koło plastyczne-„Kolorowy świat(Mały artysta)”

Klasowe kółko matematyczne

wtorek– 9.50-10.35 – s.14a(pawilon)

czwartek – 11.50-12.35(co 2 tygodnie)

s.14a(pawilon)

środa – 10.45-11.20 – s.14a(pawilon)

Czerwińska Katarzyna lpgoterapia – oddział „0” wtorek– 7.30-7.50
Dybska Hanna Terapia pedagogiczna(zdw) – 1C

 

Koło polonistyczne-„Lubię czytać, lubię pisać”

wtorek – 10.45-11.30(co 2 tygodnie) – s.14a

wtorek – 10.45-11.30(co 2 tygodnie) – s.14a

Kilińska Anita Socjoterapia wtorek – 12.55-13.40 – s. 20(1-3)

środa – 13.45-14.30 – s. 26

Nieścior Agnieszka Koło taneczne dla klasy 3D.

 

czwartek – 12.55-13.40 – (łącznik-aula)

piątek – 14.30-15.20 – s.12(1-3

Seroczyńska Jolanta Terapia pedagogiczna(zdw) – 3B środa – 12.55-13.40 – s.14a(pawilon)
Skibicka Anna Terapia pedagogiczna(zdw) – 2A wtorek – 8.00-8.45 – s.20(1-3)

czwartek – 8.00-8.45 – s.20(1-3)

Świniarska Marcelina „Mistrzowie kodowania”-innowacyjne zajęcia wprowadzające do nauki programowania na I etapie edukacyjnym środa – 15.25-16.10 – s. 13a
Tarkowska Wanda Terapia pedagogiczna(zdw) – 3A SP.

 

wtorek – 14.35-15.20 – s.18(1-3)

 

Trykowska Joanna Zdw – 3F

„Matematyczne łamanie głowy”

wtorek – 12.40-13.35 – s.14a(pawilon)

środa 14.35-15.20 – s.13(1-3)

Woźniak Magdalena „I Ty możesz zostać Pitagorasem” poniedziałek – 15.20-16.10 – s.4(1-3)

 

Klasy IV-VII szkoły podstawowej
Bagazińska Joanna „English is Fun!” wtorek – 13.45-14.30 – s.5
Bagaziński Tomasz Zajęcia rekreacyjno-sportowe z koszykówki sobota 9.00-10.30
Bagaziński Tomasz „Lekkoatletyka dla każdego” wtorek 14.35-15.20

czwartek 15.25-16.20

sobota 10.30-11.30

Buczel Grażyna „Matematyka na wesoło” – klasa 5a poniedziałek – 13.45-14.30 – s.26
Buczel Grażyna „I Ty zostaniesz Pitagorasem” – klasa 6b piątek – 8.00-8.45 – s.26
Buczel Grażyna Kółko matematyczne  – klasa 6b środa – 8.00-8.45 – s.26
Grudzińska Anna „Rozumiem co czytam” środa – 14.30-15.20 – s.28
Grudzińska Anna „Dyskusja z klasą!” poniedziałek – 14.30-15.20 – s.28
Hrynkiewicz-Wakieć Ewa Koło plastyczne poniedziałek – 14.35-15.20 – s.24
Hrynkiewicz-Wakieć Ewa Terapia pedagogiczna czwartek – 8.55-9.40 – s.30

piątek – 13.45-14.30 – s.24

Jabłońska Barbara Spotkania z matematyką dla klasy 5c środa 8.00-8.45 – s.18
Kamińska-Kumorek Anna „Chce być czytelny”-niwelowanie dysfunkcji grafomotorycznych czwartek – 8.00-8.45

czwartek  – 12.55-13.40

Krzewińska Emilia Koło przyrodnicze wtorek – 14.35-15.20 – s.25
Matejko Jerzy, Krzysztof Zajęcia matematyczne dla klasy 6c piątek – 14.35-15.20 – biblioteka
Mazur Maciej Zajęcia rekreacyjno-sportowe piątek 14.30-15.20
Narożny Jolanta Chór szkolny wtorek – 15.30-16.15
Olejarczyk Alina Zajęcia rekreacyjno-sportowe piątek 12.45 – 13.30
Palacz Ewa „Matematyka to królowa…” dla klasy 7a wtorek – 15.25-16.10 – s. 26
Piotrowiak Anna Szkolne Koło CARITAS dla klas 4-6 SP. czwartek – 14.35-15.20 – s.3
Stocki Michał Zajęcia rekreacyjno-sportowe środa 16.00-17.00
Twarowska Katarzyna Kółko biologiczno-chemiczne dla klas siódmych czwartek 15.25-16.10 – s.19
Wiśniewska Anna Koło matematyczne – klasa 7b środa – 15.25-16.10 – s.26
Wiśniewska Anna Zajęcia dodatkowe-wspomagające – klasa 7b czwartek – 15.25-16.10 – s.26
Zatorski Patryk Zajęcia rekreacyjno-sportowe piątek 15.30 – 16.30
Zwalińska Monika Konsultacje z doradztwa zawodowego dla uczniów klas gimnazjalnych poniedziałek – 13.45-14.30 – s.25
Zwalińska Monika Kółko języka francuskiego poniedziałek – 14.35-15.20 – s.13
Klasy I-III gimnazjum
Bagazińska Joanna Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – klasa 3a wtorek – 9.40-10.35 – s.5
Bagaziński Tomasz Zajęcia rekreacyjno-sportowe z koszykówki sobota 9.00-10.30
Bednarek Aleksandra Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego –  klasa 3b piątek – 8.00-8.55 – s.25
Berć Marek Koło filmowe „Być jak Skolimowski” wtorek– 15.25-16.10(co dwa tygodnie)
Boguszewska Małgorzata Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – klasa 3b czwartek – 13.45-14.30 – s.5a
Buczel Grażyna „Matematyka w szkole i w życiu wtorek – 8.00-8.45 – s.26
Buczel Grażyna Kółko matematyczne – klasa 2a wtorek – 13.45-14.30 – s.26
Buczel Grażyna Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego –  klasa3b czwartek – 8.00-8.45 – s.26
Buczel Grażyna Kółko matematyczne – klasa 2c wtorek – 14.35-15.20 – s.26
Chlebowski Wiktor Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – klasa 3b wtorek – 8.00-8.45 – s.5
Dylewska Iwona Zajęcia rekreacyjno-sportowe z elementami gimnastyki korekcyjnej poniedziałek – 15.20-16.05
Klimek Beata Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego wtorek 15.25-16.10 – s.18
Lis Kamila Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – klasa 3c środa – 8.00-8.45 – s.13
Płotkowski Mateusz Koło wolontariuszy „Caritas” czwartek 14.30-15.20 – s.13
Poczwardowska Barbara Zajęcia rekreacyjno-sportowe wtorek 15.00-16.00

czwartki 15.00-16.00

Tyczyńska-Daniszewska Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – klasa 3a piątek – 12.55-13.40 – s.5a
Wiśniewska Anna Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego – klasa 3a i 3c piątek – 13.45-14.30 – s.27
Zwalińska Monika Kółko języka francuskiego poniedziałek – 14.35-15.20 – s.13

 

 

 

 

Zajęcia na basenie dla klas 0-3

Szkoły Podstawowej Nr 14 w Toruniu

Nauczyciel Klasa Termin realizacji
Nauka pływania
Bagaziński Tomasz Klasa 3A poniedziałek – 12.55-13.40
Bagaziński Tomasz Klasa 3C

 

wtorek 10.45-11.30
Bagaziński Tomasz Klasa 1E czwartek 9.50-10.35
Celmer Ewa Klasa 1B poniedziałek 11.50-12.35
Celmer Ewa Klasa 3A wtorek 12.55-13.40
Celmer Ewa Klasa 3C Środa 11.50-12.35
Olejarczyk Alina Klasa 3B wtorek – 8.00-8.45
Olejarczyk Alina Oddział 0 wtorek – 8.55-9.40
  Klasa 1D wtorek – 9.50-10.35
Olejarczyk Alina Klasa 3F czwartek – 11.50-12.35
Olejarczyk Alina Klasa 2B poniedziałek  – 12.55-13.40
Olejarczyk Alina Klasa 1D poniedziałek – 11.50-12.35
Zatorski Patryk Klasa 3D wtorek – 11.50-12.35
Zatorski Patryk Klasa 2C środa – 10.45-11.30
Zatorski Patryk Klasa 3E środa 8.00-8.45
Zatorski Patryk Klasa 1C piątek – 12.55-13.40
Umiem pływać
Bagaziński Tomasz Klasa 2B poniedziałek – 8.00-9.40
Celmer Ewa Klasa 3E wtorek 12.55-14.30
Olejarczyk Alina Klasa 3B środa 12.55-14.30
Maciej Mazur Klasa 3A czwartek 11.50-13.40
Zatorski Patryk Klasa 3D piątek – 8.00-9.40