Przedmiot Imię, nazwisko, klasa Nazwa konkursu
Plastyka Karolina Kowalska, kl. 6a Nagroda w Miejskim Konkursie Plastycznym
pt.: „Toruń opowiada o Niepodległości” organizator: UM Torunia
Plastyka Karolina Kowalska, kl. 7b Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym
pt.: „Toruń opowiada o Niepodległości” organizator: UM Torunia
Plastyka Natan Grajczyk, kl. 7c 3 miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt: „Podróże małe i duże” organizator SP 34 Toruń
Plastyka Karolina Kowalska, kl. 6a Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt: „Podróże małe i duże” organizator SP 34 Toruń
Plastyka Marcelina Woźniak, kl. 4d Miejski Konkurs Plastyczny „Prezydentem być”, organizator: UM Torunia, Dom Harcerza
Plastyka Alicja Szczepańska, kl. 3c gimnazjum wyróżnienie, Miejski Konkurs Plastyczny „Prezydentem być”, organizator: UM Torunia, Dom Harcerza
Plastyka Karolina Kowalska, kl. 6a 2 miejsce, Miejski Konkurs Plastyczny
„Październik- miesiąc wolny od uzależnień”, organizator: UM Torunia
Plastyka Wiktoria Kalemba, kl. 6a wyróżnienie, Miejski Konkurs Plastyczny
„Październik- miesiąc wolny od uzależnień”, organizator: UM Torunia
Plastyka Julia Iwanowska, kl. 2c gimnazjum 2 miejsce, Międzyszkolny Konkurs
Plastyczny „Wśród Czerniewickich Sosen”, organizator: SP 34
Plastyka Malwina Kielmas, kl. 2a wyróżnienie, Międzyszkolny Konkurs
Plastyczny „Wśród Czerniewickich Sosen”, organizator: SP 34
Plastyka Natalia Kruszewska, kl.6b 2 miejsce, Miejski Konkurs Plastyczny
„Podgórz po staremu i po nowemu…”, organizator: Dom Muz
Plastyka Marcelina Woźniak, kl. 4d 3 miejsce, Miejski Konkurs Plastyczny
„Podgórz po staremu i po nowemu…”, organizator: Dom Muz
Plastyka Alicja Kiziuk,kl. 4d 3 miejsce, Miejski Konkurs Plastyczny „Podgórz
po staremu i po nowemu…”, organizator: Dom Muz
Plastyka Kinga Rutkowska, kl. 6b wyróżnienie,  Miejski Konkurs Plastyczny
„Podgórz po staremu i po nowemu…”, organizator: Dom Muz
Muzyka Marta Gierczak, kl. 6b I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki pn: „XV czerniewickie Spotkanie z Piosenką” organizator: SP 34 – konkurs pod patronatem PMT
Muzyka Patrycja Bilińska, kl. IIc gimnazjum Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki pn: „XV czerniewickie Spotkanie z Piosenką”
organizator: SP 34 – konkurs pod patronatem PMT
Zajęcia techniczne Ewa Benetkiewicz, kl. IIIa gimnazjum I miejsce w XVII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Witraż Bożonarodzeniowy”. Organizator:SP 14 pod patronatem PMT
Zajęcia techniczne Wiktoria Stępińska, kl. IIc gimnazjum III miejsce w XVII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Witraż Bożonarodzeniowy”. Organizator:SP 14 pod patronatem PMT
Zajęcia techniczne Adrianna Woźniak, kl. IIc gimnazjum Wyróżnienie w XVII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Witraż Bożonarodzeniowy”. Organizator:SP 14 pod patronatem PMT
Zajęcia techniczne  Julia Iwanowska, kl. IIc gimnazjum Wyróżnienie w XVII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Witraż Bożonarodzeniowy”. Organizator:SP 14 pod patronatem PMT
Zajęcia techniczne Weronika Gałązka, kl. IIc gimnazjum Wyróżnienie w XVII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Witraż Bożonarodzeniowy”. Organizator:SP 14 pod patronatem PMT
Przyroda Zofia Jurkiewicz, kl. 5b II miejsce w konkursie na „Ekologiczne nakrycie głowy”
organizator: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.
Przyroda Mikołaj Ciuryło, kl. 5a Wyróżnienie w konkursie na „Ekologiczne nakrycie głowy”
organizator: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.
Przyroda Zuzanna Cukier, kl. 5b Wyróżnienie w konkursie na „Ekologiczne nakrycie głowy”
organizator: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania.