Rekrutacja do klas pierwszych
6 lutego 2019
Walentynki
14 lutego 2019

Dzień Otwarty w Szkole Podstawowej Nr 14

W lutym tego roku już po raz kolejny gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów – Szkoły Podstawowej Nr 14 w Toruniu. Z tej okazji przygotowaliśmy dla nich wiele atrakcji. Nauczyciele i uczniowie oprowadzali zainteresowanych oraz ich rodziców po naszej szkole. Przyszli uczniowie zapoznali się z ofertą szkoły, a  dzieci w małych grupach uczestniczyły w lekcjach pokazowych: wykonywały ćwiczenia sprawnościowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego, brały udział w zajęciach muzycznych, plastycznych i językowych. Rodzice mogli śledzić poczynania swoich dzieci jak również skorzystać z porad „szkolnych mędrców” – pań pedagog i logopedy oraz porozmawiać z panem dyrektorem. Zarówno dzieci jak i ich rodzice opuszczali szkołę zadowoleni i uśmiechnięci. Mam nadzieję, że z wszystkimi, którzy skorzystali z naszego zaproszenia spotkamy się 1 września 2019 roku.

« 1 z 2 »