Procedury bezpieczeństwa w związku z zagrożeniem COVID-19 w trakcie egzaminu ósmoklasisty w Szkole Podstawowej Nr 14 w Toruniu
3 czerwca 2020
Umiem Pływać
19 czerwca 2020

Konkurs plastyczny „Moje życie w czasie pandemii”

W okresie edukacji zdalnej odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny online na komiks zatytułowany “Moje życie w czasie pandemii” . Konkurs był skierowany do uczniów klas 4-7 Szkoły Podstawowej Nr 14 w Toruniu. Decyzją Jury zostały przyznane 3 nagrody i 4 wyróżnienia: 1 miejsce zajęła Adrianna Bielewicz z klasy 4a, 2 miejsce- Szymon Trzeciak z klasy 7b, 3 miejsce- Apolonia Stróżyk z klasy 4c. Osoby wyróżnione: Daniel Chosa z klasy 5b, Kinga Naparło z klasy 5f, Joanna Poczyńska z klasy 5d i Jan Spychalski z klasy 6a. Wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się umiejętnościami plastycznymi, wyobraźnią i dużym poczuciem humoru :-). Serdecznie gratulujemy wygranym i dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w tym nietypowym konkursie.