„Konstytucję Trzeciomajową – świętujemy!”W piątek, 28 kwietnia w naszej Błękitnej Społeczności świętowaliśmy narodowe Święto Konstytucji 3 Maja 🇵🇱♥️🇵🇱W klasach I-III opiekunowie młodszej grupy wiekowej, Pani Monika Wójcik oraz Pani Marta Duszyńska, zorganizowały konkurs międzyklasowy. Zadaniem naszych najmłodszych uczniów było przygotowanie okolicznościowego lapbook’a. W klasach IV-VIII przygotowany został montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów klasy 6A pod kierunkiem Pani Agnieszki Gostyńskiej przy współudziale szkolnego zespołu wokalnego BezPrzerwy pod kierunkiem Pana Mateusza Płotkowskiego.Okolicznościowy filmik udało nam się stworzyć i zmontować dzięki sprzętom zakupionym z programu Laboratoria Przyszłości.