Szkolne wybory samorządowe
19 października 2018
Apel z okazji Święta Niepodległości klas I – III SP
9 listopada 2018

Nagrody artystyczne dla uczniów naszej szkoły

25 października 2018 w Domu Harcerza odbyło się rozdanie nagród  laureatom II edycji Miejskiego Konkursu Plastycznego i Literackiego pt. ”Prezydentem być”, skierowanego do młodzieży szkolnej z toruńskich podstawówek i klas gimnazjalnych. Zadaniem konkursowym było przedstawienie literackiej lub plastycznej wizji Torunia, którego autor pracy byłby prezydentem.  Na konkurs napłynęły 72 prace literackie i 115 plastyczne.

Wśród laureatów konkursu znalazło się aż pięciu uczniów naszej szkoły!

W konkursie literackim w kategorii uczniów klas 7- 8 szkół podstawowych i gimnazjum, trzecią nagrodę zdobył Michał Skibiński, uczeń klasy 8a.

W konkursie plastycznym w kategorii 4-6 szkół podstawowych, pierwszą nagrodę zdobyła Maja Meller, uczennica klasy 5b. Wyróżniona została również praca Tamary Boreckiej, uczennicy klasy 4e.

W kategorii klas 7-8 szkół podstawowych i gimnazjum  drugie miejsce zajęła Dominika Rosińska z klasy 7b, wyróżniona została również uczennica klasy 7c – Natalia Czerniawko.

Nagrody wręczał Prezydent Miasta Michał Zaleski.

Wszystkim nagrodzonym uczniom gratulujemy sukcesu!