Święto Niepodległości – klasy I – III
18 listopada 2019
Stypendium szkolne
29 listopada 2019

Podsumowanie programu „Umiem pływać” – spotkanie z Aleksandrą Urbańczyk

21 listopada 2019 r. nasza szkoła została zaproszona na podsumowanie programu „Umiem Pływać”, które odbyło się we Włocławku. Przedstawiciele województwa, miejscowych władz miasta oraz koordynatorzy programu przedstawili statystyki, z których wynika, że dzieci chętnie biorą udział w naukach pływania, a sam program z roku na rok cieczy się coraz większą popularnością. Główną atrakcją tego wydarzenia było spotkanie z Aleksandrą Urbańczyk medalistką mistrzostw świata, mistrzynią Europy, rekordzistką Polski. Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów z klas pływackich – 2a i 3a. Aleksandra Urbańczyk tylko dla nas przeprowadziła zajęcia na pływalni które dotyczyły stylu grzbietowego. Spotkanie zostało uwieńczone wspólnym zdjęciem oraz rozdaniem zdjęć mistrzyni z autografem. Czas w oczekiwaniu w kolejce po autograf umilał słodki poczęstunek który zapewnił organizator spotkania.