Święto Niepodległości
13 listopada 2017
Spotkanie z Konradem Czerniakiem
6 grudnia 2017

Spotkanie z Otylią Jędrzejczak

18 listopada 2017 w Uniwersyteckim Centrum Sportu w Toruniu w ramach ogólnopolskiej akcji wspierającej młodych sportowców „Otylia Swim Tour” odbyły się zajęcia z mistrzynią olimpijską w pływaniu Otylią Jędrzejczak. W warsztatach uczestniczyła czwórka uczniów naszej szkoły: Marta Duchińska, Natalia Szewczyk, Mikołaj Ciuryło oraz Mikołaj Megger. Zajęcia oprócz Pani Otylii prowadzili wybitni trenerzy, między innymi były trener Otyli Jędrzejczak czy Pawła Korzeniowskiego: Robert Białecki. Zajęcia na lądzie prowadzili specjaliści od fitnessu, MMA i innych dyscyplin sportowych, które również można z powodzeniem wykorzystać w treningu pływackim. Na pływalni 5 trenerów prowadziło rotacyjnie zajęcia. Każdy z nich specjalizował się w konkretnym stylu: motylkowy, grzbietowy, klasyczny, dowolny (kraul), oraz element techniczny wyścigu pływackiego – skok startowy. Dla rodziców i trenerów odbyły się wykłady z zakresu psychologii i dietetyki.