Apel z okazji Święta Niepodległości klas I – III SP
9 listopada 2018
Wieczornica
20 listopada 2018

Sto lat dla Niepodległej!

Sto lat dla Niepodległej!

Nasza szkoła uczestniczyła w obchodach Setnej Rocznicy Odzyskania Niepodległości RP. Z tej okazji  w dniu 9 listopada 2018r. odbył się uroczysty apel, który przygotowała klasa 3A gimnazjum pod opieką swojego wychowawcy, Marka Bercia. Wysłuchaliśmy wzruszających wierszy, a przy akompaniamencie chóru szkolnego prowadzonego przez panią Jolantę Narożny,  śpiewaliśmy piosenki legionowe i patriotyczne. Szczególnym wydarzeniem było wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego o godz. 11:11. W ten sposób wszyscy obecni na apelu uczniowie i pracownicy szkoły włączyli się w ogólnopolską akcję pod nazwą „Rekord dla Niepodległej”.

Podczas uroczystości zostały również ogłoszone wyniki szkolnego konkursu
na projekt znaczka pocztowego z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Wystawę wszystkich zgłoszonych na konkurs prac można oglądać w holu szkoły.

« 1 z 2 »