Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
4 września 2018
Katyń…ocalić od zapomnienia
12 października 2018

Pasowanie na ucznia

W dniach 10-11.10.2018  w Szkole Podstawowej Nr 14 w Toruniu odbyła się niezwykła uroczystość. Niezwykła nie tylko dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego, czy szeregu przybyłych tego dnia do szkoły rodziców lecz przede wszystkim niezwykła i niezapomniana właśnie dla Nich „świeżo upieczonych” uczniów, którzy przeszli pasowanie na pierwszoklasistę.  Dzieci z klas pierwszych przystrojone w piękne, galowe stroje i nieco poważne miny wspólnie zaprezentowały krótki program artystyczny przygotowany wraz z nauczycielami.  Oczywiście nie obyło się bez gromkich braw ze strony dumnych rodziców. Od tego dnia wszyscy uczniowie klas pierwszych zostali pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.