Koduj z Gigantami – „RETROPROGRAMOWANIE”
20 stycznia 2023
Zebrania z rodzicami w klasach 4-8
20 stycznia 2023

Półkolonie w Dworze Artusa

Szanowni Państwo,

jak co roku Dwór Artusa organizuje zimowe półkolonie dla dzieci. Podczas zbliżających się ferii zapewnimy dzieciom możliwość przeżycia zaczarowanej przygody w świecie Harrego Pottera. Półkolonie będą miały miejsce w filiach Dworu Artusa na ul. Poznańskiej 52 (I turnus) oraz Podmurnej 1/3 (II turnus) w godzinach 10.00-14.30. W trakcie półkolonii zapewniony zostanie jeden posiłek oraz ciepłe napoje. Podsumowaniem obydwóch turnusów będzie wycieczka.

W trakcie tygodniowych zajęć poprzez zabawę połączoną z nauką aktywnie spędzimy wolny czas i nawiążemy znajomość z innymi miłośnikami magii, a wszystko pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry Dworu Artusa. Dzięki wiedzy zdobytej podczas ferii dowiemy się, nie tylko jak się dobrze bawić, ale również jak radzić sobie w trudnych sytuacjach i rozwiązywać problemy — to wspaniała okazja, by zachęcić najmłodszych do uczestnictwa w kulturze i rozwijania swoich pasji.

Co czeka nas w czasie trwania turnusu?
– rozwiniemy swoją wiedzę o świecie czarodziejów;
– zamienimy się w budowniczych, odkrywców, a także nauczymy się współpracy
i wzajemnego wsparcia;
– rozwiniemy swoje umiejętności plastyczne, manualne oraz interpersonalne;
– pobudzimy swoją pomysłowość i wyobraźnię.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej: Zimowe półkolonie z magią I turnus – Dwór Artusa (torun.pl)

Pełna oferta zajęć grupowych na stronieEdukacja – Dwór Artusa (torun.pl)

Aurelia Wojtalewicz
Centrum Kultury Dwór Artusa