Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu
18 listopada 2019

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży w Pływaniu

25 listopada 2019 r nasza szkoła brała udział w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży w Pływaniu.
W zawodach brali udział uczniowie z klasy sportowej 7a. Do rywalizacji sportowej przystąpiło 13 najlepszych szkół z województwa kujawsko-pomorskiego, które uzyskały awans na etapie miejskim.  Po zaciętym wyścigu, poprawiając swój rekord życiowy i tym samym ustanawiając nowy rekord szkoły SP nr 14 Mikołaj Megger zajął trzecie miejsce w konkurencji indywidualnej 50 m stylem klasycznym.
Z kolei w sztafecie 6 x 50 m stylem dowolnym dziewcząt (N.Szewczyk, M.Ratajczyk, M.Gołębiewska, M.Derkowska, G.Błędowska, M.Duchińska) nasze zawodniczki zajęły szóste miejsce. Sztafeta chłopców w składzie (M.Ciuryło, F.Jaworski, K.Krysiak, O.Powierski , J.Wałecki, M.Megger)  również uplasowała się na szóstym miejscu. Gratulujemy!