Wycieczka do Juraparku
25 kwietnia 2018
Wycieczka do Wiktorowa
11 czerwca 2018

Wycieczka Pieniny-Kraków

W dniach 21-24 maja uczniowie klas 7b, 2c i 2b gimnazjum wraz z nauczycielami zwiedzali Kraków, Pieniny i Jurę Krakowsko-Częstochowską. Uczestnicy wycieczki zdobyli pienińskie szczyty: Sokolicę i Trzy Korony, podziwiali urokliwy Wąwóz Homole. Spacer po zaporze wodnej w Niedzicy, rejs statkiem do zamku w Czorsztynie, piesza wyprawa do tradycyjnej górskiej bacówki, połączona z degustacją wyrobów z owczego mleka, wieczorne ognisko i mecz siatkówki na terenie ośrodka to atrakcje, których uczestnicy wycieczki mogli doświadczyć trzeciego dnia pobytu w górach. Trasa wiodąca przez Ojcowski Park Narodowy i zdjęcia robione na tle Pustyni Błędowskiej stanowiły zwieńczenie czterech niezwykle udanych dni spędzonych na południu Polski.