Zapisy do klas I – zaproszenie na „Drzwi Otwarte”
12 lutego 2020
Rada Młodych
6 marca 2020

100. rocznica odzyskania niepodległości przez Toruń- nagrody artystyczne dla naszych uczennic.

Prace trzech uczennic naszej szkoły zostały nagrodzone w miejskim konkursie plastycznym pt.”Upragniona Niepodległość” zorganizowanym przez Urząd Miasta Torunia i Młodzieżowy Dom Kultury z okazji 100. rocznicy powrotu Torunia do wolnej Polski.

Trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej zajęła Marcelina Woźniak z klasy 6e, wyróżnione zostały prace Kingi Dłutkowskiej z klasy 6e i Julii Murawskiej z klasy 6a. Dodatkowo praca Alicji Dombrowskiej z klasy 6c została zakwalifikowana na wystawę podsumowującą konkurs. Wszystkie nagrodzone rysunki powstały w szkole podczas lekcji plastyki.

Uroczyste podsumowanie wystawy odbyło się dnia 19 stycznia 2020 r. w Arenie Toruń przy ulicy Bema tuż przed rozpoczęciem koncertu podsumowującego miejskie obchody historycznej rocznicy odzyskania niepodległości. Nagrody uczennicom wręczał Prezydent Torunia Michał Zaleski. Ogromne gratulacje dla utalentowanych laureatek!