Biegi przełajowe – Święto Niepodległości
13 października 2017
Finał Toruńskiej Ligi Lekkoatletycznej
13 stycznia 2018

Mistrzostwa Torunia – unihokej

W dniu 17 października 2017r odbył się finał Mistrzostw Torunia w UNIHOKEJU dziewcząt dla Szkół Podstawowych. Nasze dziewczęta walczyły do ostatniego gwizdka i to się opłaciło. Po zaciętej walce ze SP nr 3 końcowy wynik to 1:1 co dało Nam drugie miejsce i srebrne medale. Skład srebrnego zespołu SP nr 14 to: Rosińska Dominika, Rutkowska Kinga, Duchińska Marta, Małecka Liliana, Kunicka Liliana, Kurzeja Paulina, Krawczyk Natalia, Łakomska Olga, Aranowska Weronika, Błędowska Gabriela oraz nieobecna z powodu choroby Konieczna Patrycja. Wszystkim dziewczętom gratulujemy takiego sukcesu i życzymy dalszych przygód ze sportem.

Opiekunem dziewcząt była mgr B. Poczwardowska