Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych na Ergometrze Wioślarskim
16 kwietnia 2019
Indywidualno- drużynowe Mistrzostwa Torunia w Lekkoatletyce Igrzysk Młodzieży Szkolnej
24 maja 2019

Trójbój

SUKCESY NASZYCH DRUŻYN W TRÓJBOJU I CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM
10 i 16 maja 2019 na Stadionie Miejskim w Toruniu drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły rywalizowały w Mistrzostwach Torunia w TRÓJBOJU i CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM.  Zespół CHŁOPCÓW w „Trójboju LA” zajął II miejsce w składzie: Bartłomiej Piekański, Mikołaj Duchiński, Jakub Śledziński, Mateusz Wojdanowski, Daniel Chosa, Bartosz Drewiński i Maciej Osiński, a III miejsce zajęły dziewczęta. Skład: Milena Dąbrowska, Aleksandra Skoczeń, Maja Witkowska, Oliwia Woźniak, Julia Romanowska, Karolina Rączek, Julia Marek.
      W „CZWÓRBOJU LA” drużyna CHŁOPCÓW również stanęła na podium zajmując III miejsce w składzie: Mikołaj Megger, Filip Piekański, Oskar Ronowski, Jakub Mazurkiewicz i Grzegorz Nalaskowski.